На 22.04. нашата детска градина за поредна година отбеляза Денят на Земята. Заедно деца и родители засадихме дръвчета и храсти в местността „Гледката“ и в двора на детската градина. Заедно за по – чиста и красива природа!






















Need some guidance? Chat with us

На 22.04. нашата детска градина за поредна година отбеляза Денят на Земята. Заедно деца и родители засадихме дръвчета и храсти в местността „Гледката“ и в двора на детската градина. Заедно за по – чиста и красива природа!























Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings..