24 май е един от най- красивите български национални празници. На тази дата честваме Деня на славянската писменост, на българската просвета и култура. С празника на буквите почитаме Светите братя Кирил и Методий – създатели на славянската азбука. Благодарим от сърце на децата от четвърта група за прекрасния „букет“ , който ни дариха по случай 24 май! Този мил жест, усмивките и вниманието направиха празника още по-специален и изпълнен с радост. Бъдете здрави, любознателни и винаги носете в сърцата си любов към знанието и българските традиции!














